Kiler Sistemleri
 
Bilyalı Teleskopik Kiler Sistemi

Kendine özgü mekanizması, geniş kullanım alanı ve çalışma tekniği ile kolay monte edilir. Yükseklik ayar vidasının çok başlı özelliği sayesinde, çeşitli aparatlar ile taşıyıcı kasnağın kademesiz olarak 200mm'e kadar ayar yapılması sağlanır. Ön cephe kapağı 3 boyutta ayarlanabilir.

 
Teleskopik Kiler Sistemi

Modülün sağ ve sol yanlarına monte edilebilir özelliği ile, ekseni etrafında 90 derece dönebilmesi sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.

Ahşap ve tel tabanlı sepetler ile değişik kullanım alternatifleri sunar. Yan bağlantı mekanizmasında 3mm. kalın teleskopik bilyalı ray kullanılarak taşıma kapasitesi artırılmıştır.

 
1/2 Borulu Döner Sepet

670mm'den 700mm'e kadar değişik montaj yüksekliğine, ayarlama yapılabilir. Alt sepet kapağa bağlantılı olduğundan kapak çekilince, dışarıya doğru açılır.

 
Bas - Aç Döner Sitem "V" Kapak

Geriye itilen iki kapak pnomatik destekler sayesinde kayarak, iç bölüm kullanma hacmini engellemeksizin, modül içinde otomatik olarak döner ve yumuşak bir şekilde kapanır. Bağlantı mekanizması döner tablanın altındadır.

 
Kapağa Montajlı Çekmece Sepetleri

Alçaltılmış ön kapak bağlantı aparatı 3 boyutta ayarlanabilir. 3 boyutta ayarlanabilen ön kapak bağlantı aparatı.

Tandem ray üzerindeki klipsler ile aparat kullanmaksızın sepetin kolayca ray üzerine monte edilmesi sağlanmıştır. Sepet ölçüleri, raylar dahil verilmiştir

 
Corner Kör Köşe

Bu sistemler her köşe dolabını en rahat kullanılır hale dönüştürür.Tel ve ahşap sepetler ile zevkinize uygun alternatifler sunar.

Mekanizma üzerindeki kilitleme özelliği sayesinde sistem, modül dışına çıktığında sabit kalır.Alt mekanizmada kullanılan özel bilyalı ray sayesinde yumuşak ve akıcı bir kullanım sağlanmıştır.

 
Alttan Bağlantılı Şişelik ve Deterjanlık

Alttan Bağlantılı

Şişelik ve Deterjanlık

 

Tek Katlı Küçük Sepet

Çift Katlı Orta Sepet

Folyoluk-Kağıt Havluluk

Bardaklık

Çift Katlı Tabaklık

Seyyar Tabaklık

 

Paslanmaz Kaşıklık

Döner Masa Takımı