KURUMSAL

Holl Yapı ve Dekorasyon Ürünleri TİC. A.Ş.

1967 yılından beri Kapı Kolu sektörünün öncüsü olan ŞAHİNOĞLU A.Ş. nin grup şirketi olan Holl Yapı ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş.  2001 yılında kurulmuştur. 

Holl Yapı müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi içinde; çekmece rayı, tas menteşe, bağlantı elemanları, çekmece kilidi, süpürgelik, baza ayağı, masa ayağı, kilit, çarpma kapı menteşesi, çöp kovası, kapı kolu, porselen kapı kolu, cam kapı kolu, rozetli kol, pencere kolu, sürme kol, sürme kulp, cam kulp, porselen kulp, kapı topu, porselen kapı topu, askı, perdelik, tampon, menteşe, banyo aksesuarı, porselen banyo aksesuarı, batarya, cam menteşesi, paraduş menteşesi, lavabo, evye, ocak, fırın, davlumbaz şatışı yapmaktadır.


Vizyonumuz

Müşteri beklentilerinde ileri teknoloji hakimiyeti ile yaşamın kalitesini arttıran , tüm müşterilerinin değerine değer katarken , yüksek saygınlık sahibi bir şirket olarak ana iş sahalarında ülke çapında bir lider olmaktır.

  • İşimiz her zaman güvene dayalıdır
  • En güvenli ve gerçekci çözümler
  • Teknolojiye olan tutku
  • Global kültür, bölgesel temsilciler
  • Çevre ve sosyal sorumluluk bilinci

Misyonumuz

Büyük bir savaşın yaşandığı piyasa koşullarında ve şiddetli rekabet ortamında, İnsan gücüne çok önem veriyoruz. Hizmet kalitesi üstünlüğünü önemli bir başarı olarak görüyoruz.  Müşteri beklentilerini aşan bir hizmet kalitesine ulaşmayı, ve bu hizmet kalitesini tüm çalışanların katkısıyla sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Hizmet kalitesi anlamında yeni bir sistem geliştirme sürecindeyiz, Bu sistemimizin temel amacı, müşterilerimizi dinlediğimizi ve önemsediğimizi göstermek, onların bize ilettiği her türlü sorunu takip etmek, çözmek ve tekrarını önleyerek müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Dolayısıyla Holl Yapı'da herşey müşteri odaklıdır ve herşey hizmet kalitesi üzerine kurulmuştur.Bu misyon ve anlayış hiç değişmeden daima devam edecektir.